Menu
Your Cart

Siparişler Hakkında Bilgi, Ödeme ve Teslimat İşleyişi

Gönderileriniz Sürat Kargo ile teslim edilecektir. Gün içerisinde 15:00'a kadar onaylanan siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Kargoya verildikten sonra teslimat süresi İstanbul'a göre 600 Km'ye kadar 1 iş günü, 600 Km'den uzak mesafelerde ise 2 ile 5 gün arasındadır.

Gönderinizi aynı gün akşamı size mail üzerinden ve sms bildireceğimiz kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz.

Kargo Ücret Politikası

Sitemizdeki her ürünün ağırlık ve ebat bilgileri mevcuttur. Siz siparişinizin ödemesini yaparken aldığınız ürün/ürünlerin ebatlarına göre sistem otomatik hesaplar ve sizden ona göre kargo ücretini tahsil eder. 150 TL ve üzeri kargo ücreti ödemezsiniz. Satın aldığınız ürünlerin kargo fiyatlarını sepetinizde görebilirsiniz.

Kargo Teslim Alımı

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir.

Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde Hobimtek Alışveriş sorumluluk kabul etmemektedir. 

Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınız ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturunuz.

Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden www.hobimtek.com sorumlu değildir.

Ödeme Seçenekleri

  1. Banka Havalesi veya EFT yaparak. Siparişinizde ödeme sayfasında Banka havale/eft ile ödemeyi seçtiğinizde banka bilgilerimiz karşınıza çıkacaktır. O bilgilere ödemenizi gönderebilirsiniz. 
  2. Sitemiz üzerinden her türlü kredi kartınıza online tek çekim ve taksitli alışveriş seçeneği. Kredi kartı ile isterseniz 3D çekim yapabilirsiniz (SMS onayı).
  3. Kapıda Ödeme siparişlerinizde; ürün fiyatı + kargo ücreti (150 TL ve üzeri kargo ücretsiz!) + 20 TL kargo kapıda ödeme hizmet bedeli şeklinde ödeme yaparsınız. Yani Ürün + kargo + kapıda hizmet bedeli.  Kapıda ödeme seçeneği 120 TL ve üzeri sipaişlerde sitede aktif olur. 120 TL ve altı siparişlerinizde kapıda ödeme hizmetimizden faydalanamazsınız.