Menu
Your Cart

İade, Değişim ve Garanti Şartları

İade Şartları

Aşağıdaki iade şartları karşılandığı taktirde, satın aldığınız ürünü hiç bir sebep sunmaksızın 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kargo ücreti ödenmeyen paketler kabul edilmemektedir.

Sebepsiz İade Hakkını Kullanabilmek için Gerekli Şartlar;

  1. Kullanılmamış, denenmemiş ve kutusu açılmamış olmalıdır. (Kullanılmış ve ya denenmiş ürün 2. el statüsüne gireceğinden ötürü sebepsiz iade hakkından yararlanılamaz)
  2. Orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderilmesi. Ürüne ve orijinal ambalaja zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek kargoya verilmesi (Satılabilirlik müşteri tarafından korunmalıdır.)
  3. Orijinal ambalaj üzerine adres etiketi, kargo etiketi, bant vb yapıştırılmaması

Ürün elimize ulaştığı zaman bu iki şartı inceleyeceğiz. Bu yüzden ürününüzü iade ederken iyi paketlemeniz gerekmektedir.

Sipariş İptali

Sipariş iptal taleplerinizi 0850 305 0141, 546 418 30 53 ve ya satis@hobimtek.com mail adresine bildirmeniz gerekmektedir. Eğer ürün kargoya teslim edilmemişse, aynı gün içerisinde ücret iadeniz yapılır. Kargoya verilmişse size takip numarası verilir. Ürün elinize ulaştığında ister teslim alır iade şartlarına göre iade edersiniz, istersenizde hiç teslim almama hakkına sahipsiniz.

Arıza ve Değişim

Satın alma tarihinden itibaren ilk 14 iş günü içerisindeki arıza ve değişim

Satın aldığınız üründe ilk 14 iş gününde herhangi bir fabrikasyon arıza var ise yenisi ile değiştirip size geri gönderiyoruz. Bu süreçlerde sizden hiçbir kargo parası talep edilmemektedir.

Kargo ücreti ödememek için;

  • Kargonun gönderen kısmına sipariş numarası ve sipariş veren kişinin isim bilgileri,
  • Alıcı kısmına ise; Sürat Kargo Mercan Şubesi: 1207515415 yazmanız gerekmektedir.

14 iş gününden sonraki arıza ve değişim prosedürü

Cihazınızın kutu içeriğinden çıkan garanti yerleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kayıpsa telefon ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz bulunmamaktadır. Kargo veya firmamıza gelerek getireceğiniz ürünler bu sebeple kabul edilmeyecektir.

Garanti

Tüm ürünlerimiz resmi distribütör ürünleridir. Faturalı ve 24 ay (2Yıl) garantilidir.