İade, Değişim ve Garanti Şartları

İade Şartları

Aşağıdaki iade şartları karşılandığı taktirde, satın aldığınız ürünü hiç bir sebep sunmaksızın 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kargo ücreti ödenmeyen paketler kabul edilmemektedir.

Sebepsiz İade Hakkını Kullanabilmek için Gerekli Şartlar;

  1. Kullanılmamış, denenmemiş ve kutusu açılmamış olmalıdır. (Kullanılmış ve ya denenmiş ürün 2. el statüsüne gireceğinden ötürü sebepsiz iade hakkından yararlanılamaz)
  2. Orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderilmesi. Ürüne ve orijinal ambalaja zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek kargoya verilmesi (Satılabilirlik müşteri tarafından korunmalıdır.)
  3. Orijinal ambalaj üzerine adres etiketi, kargo etiketi, bant vb yapıştırılmaması

Ürün elimize ulaştığı zaman bu iki şartı inceleyeceğiz. Bu yüzden ürününüzü iade ederken iyi paketlemeniz gerekmektedir.

Sipariş İptali

Sipariş iptal taleplerinizi 0850 305 0141, 0536 598 8391 ve ya satis@hobimtek.com mail adresine bildirmeniz gerekmektedir. Eğer ürün kargoya teslim edilmemişse, aynı gün içerisinde ücret iadeniz yapılır. Kargoya verilmişse size takip numarası verilir. Ürün elinize ulaştığında ister teslim alır iade şartlarına göre iade edersiniz, istersenizde hiç teslim almama hakkına sahipsiniz.

Arıza ve Değişim

Satın aldığınız üründe fabrikasyon bir arıza var ise, size hiçbir kargo ücreti ödetmeden geri alıyoruz (Aras Kargo Küçükpazar Şubesi: 1513241931151 anlaşması ile gönderilmeyen kargoların ücreti göndericiye aittir). Yenisi ile değiştirdikten sonra yine hiç bir kargo bedeli yansıtmadan size geri gönderiyoruz.

Garanti

Tüm ürünlerimiz resmi distribütör ürünleridir. Faturalı ve 24 ay (2Yıl) garantilidir.